Czy warto korzystać z usług brokera kredytów gotówkowych?

Dlaczego warto korzystać z pomocy brokera kredytów gotówkowych? Po wypełnieniu wniosku do ich prostej i bezpiecznej aplikacji online sieć pożyczkodawców będzie dosłownie konkurować o Ciebie, a broker dopasuje Cię do dostawcy finansowania, który zaspokoi Twoje konkretne potrzeby finansowe. Po uzyskaniu zatwierdzenia online otrzymasz ofertę pożyczki, warunki pożyczki i możliwość podjęcia decyzji, czy pożyczka spełnia Twoje wymagania. Jeśli zaakceptujesz ofertę pożyczki, środki zostaną przetworzone i przesłane bezpośrednio na twoje konto bankowe.

Najczęściej broker to pośrednik oferujący dostęp do szybkich pożyczek gotówkowych do 10 000 zł, pod warunkiem, że spełniasz kilka prostych kryteriów.

  • Jesteś obywatelem lub rezydentem Polski
  • Masz co najmniej 18 lat lub starszych
  • Posiadasz ważne konto w banku
  • Masz prawidłowy numer telefonu i adres e-mail
  • Ponadto wymagane jest podanie prawidłowego numeru telefonu wraz z adresem e-mail w celu weryfikacji konta.

Jak złożyć podanie?

Zwykle wystarczy złożyć 3-minutową aplikację online. Dzisiejsza technologia umożliwi natychmiastowy dostęp do naszej sieci zatwierdzonych pożyczkodawców, aby dopasować i zlokalizować pożyczkodawcę za pomocą potrzebnych środków. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, otrzymasz możliwość przejrzenia wszystkich warunków pożyczki. Nie musisz uzyskiwać pożyczki i przypominać konsumentom, że pożyczki awaryjne są właśnie takie – na wypadek sytuacji kryzysowych. Nie ubiegaj się o fundusze, jeśli nie potrzebujesz szybkiej pożyczki. Zgodnie z wymogami prawa w niektórych przypadkach pożyczkodawca może poprosić o dodatkowe informacje na podstawie kryteriów i wymagań.

Transfer funduszy

Po uzyskaniu zgody na udzielenie „szybkich pożyczek” i zaakceptowaniu warunków pożyczki, pożyczkodawca będzie starał się jak najszybciej przelać środki. W zależności od pory dnia, w której ubiegasz się o pożyczkę, dostęp do funduszy może nie być dostępny do następnego dnia roboczego. Sieć pożyczkodawców wymaga od wszystkich wnioskodawców posiadania ważnego konta czekowego, aby środki mogły być wpłacane bezpośrednio na konto bankowe.

Zobacz także:  Rodzaje kredytów gotówkowych oto analiza

Prosty i bezpieczny proces uzyskania kredytu

Szukaj brokera który ceni prywatność i chroni swoją stronę dzięki najnowocześniejszemu 256-bitowemu protokołowi szyfrowania SSL. Musi zapewnić, że wszystkie protokoły bezpieczeństwa są przechowywane w witrynie podczas przetwarzania danych bezpiecznie. Dzięki temu możesz być pewny, wiedząc, że Twoje dane osobowe są bezpieczne podczas ubiegania się o pożyczkę w takiej sieci pożyczkodawców. Szukaj więc brokera który może zagwarantować, że jego strona internetowa jest w pełni bezpieczna 24 godziny na dobę. W razie wątpliwości zawsze szukaj w lewym górnym rogu przeglądarki bezpiecznego symbolu blokady i „https”, zanim nazwa domeny oznaczająca naszą witrynę jest bezpieczna i zgodna. Do tego warto się upewnić, iż firma zapewnia zautomatyzowane płatności.